fbpx
Meniu
Farmacia Santego 0726.080.370 office@santego.ro

Humagrip x 12cp+4cps

Tratamentul simptomatic de scurta durata al starilor gripale insotite de cefalee si/sau febra si senzatia de „nas infundat”

Cod Produs: sHumgrip.
Categorie:

19.50 lei


Disponibil si in Farmacia Santego

Strada Valea Oltului, Nr. 131-137, Sector 6, Bucuresti

Tel: 0726.080.370 | Email: office@santego.ro

Compozitie
1 comprimat de zi contine: paracetamol 500 mg, clorhidrat de pseudoefedrina 60 mg si excipienti:celuloza microcristalina,amidon pregelatinizat,croscarmeloza sodica,stearat de magneziu,povidona K30.
1 capsula seara la culcare  contine: paracetamol 500 mg, maleat de clorfeniramina 4 mg si excipienti:talc,laurilsulfat de sodiu,dioxid de siliciu coloidal anhidru,croscarmeloza sodica,eritrozina(E127),indigotina(E132),dioxid de       titan(E171),gelatina.
Substanta activa: carbocisteinum.

Nu există încă recenzii.

Fii primul care scrie un comentariu “Humagrip x 12cp+4cps”

Cu ce va putem fi de folos?agência de marketing digital especializada em estratégias e resultados